Immobilizery

  Naprawa immobiliserów i sterowników samochodowych

  Gdy masz samochód z systemem Code, a zgubiłeś kluczyki, albo kupiłeś samochód z uszkodzonymi kluczykami lub zamkami, a nie posiadasz Kluczyka Master do kodowania Immobilisera, to w takim przypadku procedura naprawy przez serwisy kończy się wymianą centralek immobilisera na nowe, co wiąże się z dużymi kosztami, (czyli oszczędzasz kilka tysięcy złotych a wszystko funkcjonuje normalnie).

  W niektórych markach samochodów istnieje możliwość wyłączenia fabrycznego immobilizera.
  Taką operację przeprowadza się najczęściej przy użyciu odpowiedniego sprzętu. W większości przypadków tego typu usługi nie może wykonać autoryzowany serwis, gdyż nie jest to procedura polegająca na użyciu testera diagnostycznego.

  Wyłączenie immobilizera można przeprowadzić stosując programatory do odpowiednich pamięci lub mikrokontrolerów, oczywiście trzeba posiadać również odpowiednią wiedzę i praktykę.

  Jeżeli masz problem ze swoim samochodem, a po wstępnych diagnozach przeprowadzonych przez warsztaty, została stwierdzona usterka komputera samochodowego, mogę Ci pomóc. Około 70% uszkodzonych komputerów samochodowych da się naprawić „na stole” bez dostępu do samochodu, więc naprawy można dokonać wysyłając komputer drogą pocztową. W innych przypadkach potrzebny do naprawy jest samochód.

  Naprawa modułu sterującego dokonywana jest wyłącznie po uzyskaniu akceptacji Klienta odnośnie kosztów wykonania usługi. Orientacyjny koszt naprawy modułów sterujących jest zależny od wielu czynników: rodzaj usterki, zakres naprawy, typ modułu sterującego. Na naprawiane w naszej firmie urządzenia sterujące udzielamy gwarancji na okres 12 miesięcy oraz wystawiamy faktury Vat
  Dla stałych klientów oferujemy korzystne zniżki.

  Sposób dostarczenia urządzeń do naprawy:

  Urządzenia można dostarczyć do naszej firmy za pośrednictwem dowolnej poczty kurierskiej. Przesyłka powinna zawierać prócz sterownika opis występującej usterki oraz koniecznie podać numer telefonu w celu powiadomienia Państwa o ewentualnych kosztach naprawy. Koszta transportu ponosi klient.