Auto alarmy

  Montaż alarmów i zabezpieczeń elektronicznych

  W naszej ofercie posiadamy wiele ciekawych propozycji i niekonwencjonalnych rozwiązań, które spełnią Państwa oczekiwania w dziedzinie zabezpieczeń.
  Na poziom skuteczności zabezpieczenia oprócz samego alarmu bardzo duży wpływ ma sposób jego zainstalowania, to od inwencji montera i jego doświadczenia zależy czy dane urządzenie będzie skuteczne i utrudni kradzież.

  Poza tym, aby pojazd był wystarczająco dobrze zabezpieczony, alarm musi być dobrze ukryty.
  To niestety wymaga czasu, ale jest to czas z pewnością dobrze zainwestowany.Jest wiele firm na rynku, świadczących podobne usługi.

  Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

  Stosujemy tylko sprawdzone rozwiązania, które cechują się najwyższą jakością i niezawodnością. Posiadamy autoryzację producentów zabezpieczeń i certyfikaty ukończenia szkolenia, uprawniające nas do montażu. Instalując u nas alarm samochodowy masz pewny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
  Doświadczenie, wysoka jakość i estetyka prowadzonych prac instalacyjnych jest naszym atutem. Jako duży odbiorca autoalarmów posiadamy dogodne warunki zakupu, przez co oferujemy konkurencyjne ceny.

  Udając się do zakładu montującego autoalarmy, powinniśmy być przygotowani na podjęcie merytorycznej dyskusji z monterem. Możemy sprawdzić czy zakład posiada autoryzację producenta systemu i czy osoba montująca alarm została przeszkolona w tym kierunku. Wskazane jest szczegółowe zapoznanie się z ofertą, funkcjonalnością poszczególnych produktów.
  Pozostawienie decyzji odnośnie wyboru systemu alarmowego osobom trzecim nie zawsze przynosi pożądany efekt. Wybierając system alarmowy powinniśmy dostosować jego funkcję i możliwości do samochodu który posiadamy. Autoalarm powinien posiadać czujnik ultradźwiękowy (na wybicie szyby i na ruch w kabinie pojazdu), syrenę z własnym zasilaniem (wewnętrzny akumulator podtrzymujący pracę syreny w przypadku zaniku zasilania głównego) dodatkowo funkcje które w możliwie jak najlepszy sposób zapewnią obsługę dostępnych urządzeń w które wyposażone jest nasze auto.

  Zwiększająca się liczba zuchwałych porwań samochodów, napady na kierowców są dokonywane w normalnym ruchu miejskim, na czerwonym świetle, na parkingu, czy przed wjazdem do garażu. Warto zadbać o to, by samochód był zabezpieczony również przed taką sytuacją. Mimo pozornej niewygody funkcja antynapadowa zapewnia dobrą ochronę samochodu i pozwala uniknąć zagrożenia życia kierowcy. Samochód można w takiej sytuacji opuścić i bez obawy oddać złodziejowi kluczyki wraz z pilotem. Gdy ten odjedzie bez podania identyfikacji kierowcy, system w sposób bezpieczny zatrzyma samochód. Jednocześnie zabezpieczy samochód przed uruchomieniem, włączy się syrena alarmu i zaczną migać światła awaryjne.

  Większość nowoczesnych samochodów posiada magistralę CAN. W takich samochodach powinno się montować urządzenia współpracujące z magistralą np. alarmy Tytan DS400 CAN, można wykorzystać fabryczne piloty zamka centralnego samochodu do sterowania alarmem. Magistrala CAN-BUS to system komunikowania się wszystkich urządzeń w samochodzie, obsługuje ona zamek centralny, szyby elektryczne, poduszki powietrzne, silnik oraz wiele innych elementów instalacji.

  Posiadamy do nich szczegółowe instrukcje montażu. Najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z porady w autoryzowanym punkcie montażu autoalarmów. Unikniemy w ten sposób rozczarowania kiedy okaże się że alarm który samodzielnie kupiliśmy nie jest w pełni dostosowany do samochodu.

  Montaż alarmu

  Pytając o cenę montażu alarmu należy podać markę typ i rocznik pojazdu na tej podstawie określimy czas montażu i jego koszt. Możliwy jest montaż autoalarmów u klienta w domu.